میزبانی برنامه «چشم شب روشن» از یک آهنگساز و نوازنده عود

میزبانی برنامه «چشم شب روشن» از یک آهنگساز و نوازنده عود

گفتگوی موسیقیایی زنده مجید ناظم‌پور آهنگ‌ساز و نوازنده بربط و رضا مهدوی امشب 18 فروردین از برنامه تلویزیونی «چشم شب روشن» پخش می‌شود.
مجله تلویزیونی «چشم شب روشن» که در شب های نوروز نیز با قصه خوانی محمدصالح علا همراه مخاطبانش بود ، از امشب (18 فروردین ماه) طبق روال قبل از شنبه تا چهارشنبه ساعت 23 با بخش ها و میهمان های مختلف در حوزه های هنری،ادبی، موسیقی، تئاتر، سینما و … به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
امشب رضا مهدوی مجری کارشناس بخش موسیقی برنامه میزبان مجید ناظم پور پژوهشگر، آهنگ‌ساز، ردیف‌دان و نوازنده بربط می شود و با وی در خصوص فعالیت های هنری اش گفتگو می کند.
مجید ناظم پور با بهره‌گیری از محضر اساتید بنام موسیقی، بیش از ۳۰ سال است که در سه حوزه نوازندگی و آهنگسازی، ساز سازی و پژوهش، نقش به سزایی در معرفی و تکامل ساز عود داشته است. محصول این تلاش‌ها و پژوهش‌ها به ابداع شیوه‌ای در نوازندگی عود انجامید که هم ازنظر تکنیک و نوع آوری موردتوجه جامعه جهانی است و هم حافظ اصالت‌های موسیقی ایرانی است.از آلبوم‌های منتشرشده او می‌توان به «راز ساحل»، «کنسرت بربط»، «فلسفه»، «آلبوم‌های بررسی تاریخچه عود» و … اشاره کرد.
در بخش دوم از برنامه امشب «چشم شب روشن»،علی کاشفی خوانساری میزبان نیکنام حسینی پور مدیرعامل موسسه خانه کتاب ایران می شود.
این برنامه به تهیه کنندگی امیر قمیشی محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است

منبع: پانا

(Visited 48 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *