«لیله القدر» دعای تحویل سال نو را اجرا می‌کند/ معرفی آثار تازه

«لیله القدر» دعای تحویل سال نو را اجرا می‌کند/ معرفی آثار تازه

صابر دریایی فر یکی از اعضای گروه بین المللی «لیله القدر»  با اشاره به تازه ترین فعالیت های این گروه بیان کرد: طی هفته های اخیر مشغول تولید و ضبط چند اثر با موضوعات مختلف هستیم و تصمیم داریم برای هرکدام از آنها کلیپ هایی را به صورت جداگانه آماده کنیم که بتواند بهتر و موثرتر با مخاطبان ارتباط بگیرد.
وی ادامه داد: تولید یک قطعه چهار زبانه فارسی، انگلیسی، عربی و اسپانیولی با موضوع زندگی انسان در تعامل با خداوند با شعری از عبدالجبار کاکایی و تولید یک قطعه با موضوع صلوات حضرت محمد (ص) از جمله آثاری هستند که این روزها مشغول تولید و ضبط آن هستیم که قطعه اول ماه رمضان سال آینده و دومی در ایام منتهی به عید مبعث در دسترس مردم قرار می گیرد.
دریایی فر همچنین از تولید و انتشار دو قطعه مناسبتی دیگر در آستانه فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز ۹۷ خبر داد و گفت: اولین قطعه ای که برای آغاز سال جدید در نظر گرفتیم تولید اثری با موضوع «دعای تحویل سال» است که طی سال های اخیر به سنت جدیدی در گروه ما تبدیل شده و علاقه مندیم هرساله اثر جدیدی را با این موضوع تولید کنیم. دومین قطعه هم که از حال و هوای شادتری برخوردار است عیدانه ای از طرف گروه «لیله القدر» به مناسبت فرارسیدن بهار طبیعت است که امیدوارم مورد توجه مردم شریف ایران قرار بگیرد.
عضو گروه بین المللی «لیله القدر» در بخش پایانی صحبت های خود تصریح کرد: مجموعه «لیله القدر» در سال های اخیر تمام تلاش خود را انجام داده که ضمن تولید آثاری با مضامین الهی و قرآنی با سبک و سیاق متفاوت، در عرصه نوروز نیز به روز باشد بنابراین آنچه در تولیدات اخیر مورد توجه قرار دارد به روز بودن و تنظیم جدید در آثار است.

 

منبع: مهر

(Visited 43 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *