کنسرت «آغاز یک خیال» هومن موسوى برگزار می‌شود

کنسرت «آغاز یک خیال» هومن موسوى برگزار می‌شود

گروه موسیقی زاوُش به آهنگسازى و خوانندگى هومن موسوی 23 اسفند کنسرت «آغاز یک خیال» را در برج آزادی روی صحنه می‌برد.
هومن موسوى که در سال 1386 گروه «زاوُش» را تشکیل داده است تا پیش‌ازاین اجراهای متعددی بر اساس موسیقی کلاسیک ایرانی و تلفیقی برگزار کرده و در سال‌های اخیر نيز با اضافه کردن موسیقی راک به کارنامه‌ی كارى خود، دست به خلق تجربه‌های جدیدی زده است.
هومن موسوى باهدف شنیده شدن موسیقی که بر پایه توجه ویژه به ادبیات فارسی و هدفمندى موسيقى خلق می‌شود، فعاليت خود را آغاز كرد.
انگیزه‌ی توليد و اجراى اين آثار، دورى از موسيقى صرفاً مصرفى و بيان احساسات خالق اثر با حفظ زیبایی‌ها و لطافت‌های كلام فارسى است تا مخاطب بتواند هم‌زمان با لذت بردن از موسیقی و همراهى با آن، تأثیری هرچند اندك را برداشت كند.
در این کنسرت قرار است 11 قطعه از آلبوم‌های منتشرشده هومن موسوی با عنوان «پرواز با …» و «آغاز یک خیال» و همچنين تك آهنگ‌های “وداع” و “عشق یعنی” كه به‌تازگی منتشرشده‌اند اجرا شوند.
على درخشان (درامز)، احسان يوسف بيك (کیبورد)، محمد محمدلو (گيتار باس)، بهنام شكرالهى (گيتار الكتريك)، امير محمدى (ساكسيفون و كلارينت) و منيره صفرى ( تهیه‌کننده و مدير برنامه )  هومن موسوی را همراهی خواهند کرد؛ تنظیم تمامی قطعات برای اجرای صحنه‌ای را هومن موسوی بر عهده دارد.
در این قطعات از اشعار حافظ، فریدون مشیری، فروغ فرخزاد، مهدی اخوان ثالث، مسعود سعد سلمان، خیام، هومن موسوی و رها شایان استفاده‌شده است.
کنسرت گروه موسیقی زاوُش به سرپرستی هومن موسوی با عنوان آغاز یک خیال شامگاه چهارشنبه 23 اسفند در برج آزادی برگزار می‌شود.
منبع: ریتم نو
(Visited 54 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *