بلیت‌های 6 سانس از کنسرت محسن یگانه در تهران تمام شد

بلیت‌های 6 سانس از کنسرت محسن یگانه در تهران تمام شد

محسن یگانه در حالی تور کنسرت‌های زمستانی خود را ادامه می‌دهد که ‌بلیت‌فروشی شش سانس برنامه‌اش در تهران به‌طور کامل به اتمام رسید.

محسن یگانه و گروهش در حالی 10، 11 و 12 اسفند در سالن همایش‌های نمایشگاه بین‌المللی تهران طی شش سانس روی صحنه خواهند رفت که تمامی بلیت‌های این اجرا به فروش رسیده است.

بلیت‌های این اجرا از 45 تا 145 هزار تومان قیمت‌گذاری شده و ابتدا قرار بود یگانه در تاریخ‌های 10 و 11 اسفند کنسرت داشته باشد اما به دلیل استقبال مخاطبان، این کنسرت برای دو سانس دیگر در 12 اسفند نیز تمدید شد.

این خواننده موسیقی پاپ در این کنسرت‌ها منتخبی از آلبوم‌های گذشته‌اش را به همراه تک‌آهنگ‌هایی مانند «بهت قول میدم»، «پا به پای تو» و «گله کرکس‌ها» که طی یکی دو سال اخیر منتشر کرده را به اجرا درخواهد آورد.

محسن یگانه در حالی این اجرا را برگزار خواهد کرد که به تازگی از تور کنسرت‌هایش در آمریکا و اروپا بازگشته و قرار است 6 اسفند نیز دو سانس کنسرت را در کرمان و در سالن اداره برق این شهر روی صحنه ببرد.

البته اجرای یگانه و گروه‌اش در لس‌آنجلس حاشیه‌هایی را نیز به همراه داشت و برخی رسانه‌های فارسی زبان در آمریکا با تمرکز بر قطعه «گله کرکس‌ها» که درباره ماهیت اسرائیل است قصد داشتند مانع از برگزاری این کنسرت شوند؛ هر چند حواشی بسیاری پیرامون این برنامه به وجود آمد اما در نهایت کنسرت یگانه 16 دسامبر 2017 در شهر لس‌آنجلس برگزار شد.

منبع: ایلنا

(Visited 65 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *