توضیحات مجید اخشابی درباره محکومیتش

توضیحات مجید اخشابی درباره محکومیتش

مجید اخشابی، خواننده با سابقه دنیای پاپ با انتشار عکسی از جلد یک مجله در صفحه شخصی اش، توضیحاتی درباره محکوم شدنش ارائه کرد. او گفت:

حدود 2 سال پیش بابت عکس جلدی که مشاهده می‌کنید از سوی واحد نظارت بر مطبوعات دادستانی تهران، شکوائیه‌ای مبنی بر استفاده ابزاری از تصویر زن علیه نشریه فرهنگی اجتماعی «زیروبم» تنظیم و به اینجانب به عنوان مدیر مسئول ابلاغ گردید.
پس از مراجعه به بازپرسی مربوطه و ارائه توضیحات، قرار منع تعقیب صادر گردید؛ لکن دادیار اظهار نظری که خود شکواییه را تنظیم کرده بود این قرار را نپذیرفته و در نهایت پرونده به دادگاه مطبوعات ارجاع شد.
روز یکشنبه این هفته جلسه رسیدگی در دادگاه با حضور هیئت منصفه تشکیل شد که وکیل و برادر عزیزم جناب آقای مهران عبدالله‌پور در آن شرکت نمودند و بنده به دلیل اجرای برنامه در سالن حج و زیارت برای سازمان بازنشستگی کل کشور نتوانستم در جلسه حضور پیدا کنم.
در هر صورت نهایتا هیئت منصفه انتشار این عکس را استفاده ابزاری تلقی و البته لطف نموده حتی تخفیف نیز قائل گردیدند! که البته به مدد حضرت حق با اعتراض، در مرجع بالاتر، مجددا تجدیدنظر خواهد شد.
لازم به ذکر است زیروبم سالهاست در پروازهای داخلی و خارجی هما و همچنین برای مشترکین خاص منتشر می‌شود و هیچگونه عرضه کیوسکی ندارد که به واسطه عکس و جذابیت‌های به اصطلاح ابزاری (آن هم در عصرحاضر) خریدار وادار و تحریک به خرید شود!
این پست حسب اطلاع عموم، خصوصا برای آن دسته از فعالان و همکاران مطبوعاتی که به دنبال خبر‌های داغ و تیترهای توجه‌برانگیز هستند، منتشر می‌شود که حداقل لطف نمایند به جز تیتر ابتر‌، اصل ماجرا را نیز روایت کنند؛ از همه دوستان عزیزی که ابراز محبت داشتند و دارند بسیار سپاسگزارم

منبع: ریتمو

(Visited 83 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *