سالک: به دنبال برگزاری کنسرت خواننده مطرح افغانستانی در ایران هستیم

سالک: به دنبال برگزاری کنسرت خواننده مطرح افغانستانی در ایران هستیم

سلمان سالک نوازنده، آهنگساز و رییس هیات مدیره موسسه «آوای مهربانی» با اشاره به تازه ترین فعالیت های انجام گرفته در این مجموعه بیان کرد: طی هفته های اخیر مشغول رایزنی برای حضور استاد میرمفتون بدخشی از خوانندگان شناخته شده و بین المللی کشور افغانستان جهت برگزاری کنسرت در ایران هستیم که در صورت صدور مجوز های لازم اردیبهشت ماه سال آینده در تالار بزرگ وزارت کشور میزبان علاقه مندان موسیقی خواهد بود.

وی ادامه داد: میرمفتون بدخشی از جمله هنرمندان توانمند کشور افغانستان است که تاکنون آلبوم های زیادی را منتشر کرده که بسیاری از آنها مورد استقبال کارشناسان و اهالی موسیقی قرار گرفته است. او تاکنون غیر از اجرای برنامه های متعدد در کشورش در کشورهای مختلف اروپایی از جمله فرانسه و هلند به اجرای برنامه پرداخته است و اگر مقدمات اجرا فراهم شود این بار در تهران میزبان وی خواهیم بود. من معتقدم حضور مفتون بدخشی در ایران با توجه به توانایی هایی که این استاد موسیقی دارد می تواند از اتفاقات جالب توجه باشد.

سالک گفت: تصمیم داریم پس از برگزاری کنسرت میرمفتون در تهران، برنامه ای را نیز در تالار حافظ شهر شیراز برگزار کنیم که هنوز تاریخ دقیق این کنسرت ها مشخص نیست اما امیدواریم بعد از طی مراحل صدور مجوز برای این برنامه، بتوانیم در خدمت مخاطبان شیرازی نیز باشیم.

منبع: مهر

(Visited 47 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *