کنایه خواننده سرشناس به قطع دست یک دزد در مشهد/ به جای گوسفند دزد دست اختلاسگران را قطع کنید

کنایه خواننده سرشناس به قطع دست یک دزد در مشهد/ به جای گوسفند دزد دست اختلاسگران را قطع کنید

در ادامه ی واکنش های چهره های معروف کشور به قطع دست یک دزد در مشهد به جرم دزدین گوسفند، اینبار فریدون آسرایی خواننده و موزیسین محبوب که همانند تعداد معدودی از همکارانش به مسائل اجتماعی کشور هم توجهی ویژه دارد چندی پس اینکه به وضعیت هوای غیر قابل تنفس مردم خوزستان واکنش نشان داد، اینبار هم به در صفحه ی شخصی اش به یک ماجرا پر سر و صدای دیگر توجه کرد، متن نوشته ی فریدون آسرایی به شرح زیر است.

شب گذشته بعد از نزدیک به ده روز غیبت به تهران بازگشتم.حجم برفی که باریده بسیار بیشتر از تصورم بود.تهران و اینهمه خوشبختی و برف ؟
تهران که برخی مرتجعین گفته بودند بخاطر  گناه و بدحجابی دچار قهر پروردگار شده به لطف همان خدای مهربان سپید پوش و عروس شده است ،اگر واقعا باریدن و نباریدن ابرها بخاطر آنچه آنها گفته اند باشد باید از همه کسانی که با رعایت موازین سبب بارش رحمت الهی شدند سپاسگزاری کنند
حالا برف اومده اما هیچ تدبیر درستی رو از سوی مسوولین برای مدیریت بحران شاهد نیستیم.یکی هم نیست اين ملت رو از بلاتکلیفی در بیاره ! برف و بارون نیاد از آلودگی می نالیم وقتی هم آسمون میباره راه ها بسته میشه و مسافران سرگردان و گرفتار! چرا هیچ برنامه ای برای وقوع چنین اتفاقات کاملا طبیعی نداریم؟
موضوع بعدی که توجهم رو جلب کرد صدور و اجرای حکم قطع دست جوانی مشهدی به جرم دزدی گوسفند توسط یک آقای قاضی باصطلاح قانونمند بود که در دنیای امروز و هزاره سوم در كشور می تونه یک اتفاق منحصر به فرد و عجیب باشه.شاید فشار رسانه های مجازی و مردم باعث شده مسوولین کمی به خودشون بیان و با اختلاسگران برخورد جدی کنند اما انگار برای شروع قرعه فال به نام اختلاسگر گوسفندی بینوا افتاده ! کاش …
به امید قطع دست متجاوزین به بیت المال و اختلاس گران کلان تا شاهد وفور نعمت هاى الهى باشيم.

منبع: ریتمو

(Visited 76 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *