کنسرت «حسین ضروری» برگزار می‌شود

کنسرت «حسین ضروری» برگزار می‌شود

کنسرت «حسین ضروری» با همراهی گروه کُر و ارکستر بزرگ «آوای شفق»، هفته دوم از آخرین ماه زمستانی 1396، در «تالار اندیشه حوزه هنری» برگزار می‌شود.
«مجید فلاح‌پور» -تهیه کننده این کنسرت- گفت: «حسین ضروری رهبر و سرپرست ارکستر بزرگ «آوای شفق» که مشتمل بر 80 نوازنده و خواننده گروه کُر هستند، به اجرای رپرتواری از قطعات کلاسیک، فولکلور و پاپ – کلاسیک می‌پردازد. قطعات آذری انتخاب شده برای این مجموعه‌ی موسیقایی به گونه‌ای است که هم مخاطبان آذری را به وجد می‌آورد و هم غیر آذری‌زبانان به دلیل ماندگاری و خاطره‌انگیزی این آثار جذب خواهند شد؛ همچنین بخشی دیگر از این رپرتوار، از آثار کلاسیک معروف جهان همچون اپراهای ایتالیایی است و چند قطعه نیز از ساخته‌های «حسین ضروری» تقدیم مخاطبان می‌شود.»
او ادامه داد: «ضروری همچنین، ترانه‌سرایی چند قطعه همچون «ایرانم ای وطن» و «صحنه خالی» را بر عهده داشته و قطعه دیگر با نام «حواسم پیش تو مونده» توسط «نیلوفر کامیابی» سروده شده و با آهنگسازی حسین ضروری اجرا خواهد شد. فضای این کنسرت با اجراهای پیشین «حسین ضروری» متفاوت است و این تفاوت در مدرن بودن مجموعه و سازبندی‌ها، کاملا احساس می‌شود. در واقع این تلفیق موسیقایی مدرن، کلاسیک و محلی، اتفاقی نادر در عرصه موسیقی کشور است که در نوع خود برای مخاطبان خاص و عام جالب توجه خواهد بود.»
کنسرت «حسین ضروری» با همراهی گروه کُر و ارکستر بزرگ «آوای شفق»، خوانندگی و سرپرستی این هنرمند، تهیه کنندگی «مجید فلاح پور» و مدیریت اجرایی «آیدا امیری مقدم»، در ساعت 20:30 از تاریخ 9 اسفند ماه سال جاری، در «تالار اندیشه حوزه هنری» بروی صحنه می رود و علاقمندان می توانند جهت خرید اینترنتی بلیت‌ها، به سایت www.iranconcert.com مراجعه کنند يا با شماره روابط عمومى 09381573809 تماس بگيرند.

 

منبع: موسیقی ما

(Visited 56 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *