همکاری سالار عقیلی با کیانیان/ «سون» چند تک‌آهنگ منتشر می‌کند

همکاری سالار عقیلی با کیانیان/ «سون» چند تک‌آهنگ منتشر می‌کند

مدیر موسسه «ایران گام» در تشریح تازه ترین فعالیت های این مجموعه از تاریخ انتشار تازه ترین آلبوم حجت اشرف زاده، همکاری با سالار عقیلی در تولید آلبوم و انتشار چند قطعه جدید پاپ خبر داد.

صدرالدین حسین خانی مدیر موسسه «ایران گام» با اشاره به تازه ترین فعالیت های این مجموعه در حوزه موسیقی بیان کرد: قرار بود طی ماه های گذشته تازه ترین آلبوم حجت اشرف زاده با عنوان «به وقت عاشقی» در دسترس علاقه مندان قرار گیرد ولی درنهایت قرار شد آلبوم را با یکسری اصلاحات و افزودن یک قطعه جدید وارد بازار کنیم که اگر بتوانیم کارها را به ترتیب پیش بینی شده انجام دهیم، آلبوم تا اواخر بهمن ماه در بازار موسیقی منتشر می شود.

وی درباره جزییات این آلبوم گفت: آلبوم «به وقت عاشقی» متشکل از  ۱۲ قطعه است که آهنگسازی و تنظیم آن بر عهده ترکیبی از هنرمندان باتجربه از جمله علیرضا افکاری و هنرمندان جوان و مستعدی از جمله امیرمیلاد نیکزاد، علی دینه، حمید اکبرزاده، بابک مافی، سعید زمانی است البته خودِ حجت اشرف زاده نیز در یکی دو قطعه به عنوان آهنگساز حضور دارد. محمدعلی بهمنی، احمد امیرخلیلی، امیر ارجینی، اسحاق انور، امید صباغ نو، عباس محمدی، علی صفری و نیما تقوی هم به عنوان شاعر و ترانه سرا در ترکیب گروه تولیدکننده آلبوم حضور دارند.

مدیر موسسه «ایران گام» با اشاره به فعالیت های دیگر این موسسه اظهار کرد: اخیرا کارهای مربوط به ضبط آلبومی به آهنگسازی کیوان کیانیان و خوانندگی سالار عقیلی انجام شده است که بعد از آلبوم «سرِّ هزار ساله» که سال ۹۴ در بازار موسیقی منتشر شد این اثر دومین تجربه مشترک کیانیان و عقیلی به حساب می آید. این آلبوم در مرحله نهایی کارهای مربوط به انتشار قرار دارد که به زودی جزییات بیشتری از آن در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

حسین خانی درباره آثار دیگر موسسه در حوزه موسیقی ایرانی و بی کلام توضیح داد: انتشار آلبوم های «دوست دارم خنده هایت را» به روایت سهیل محمودی و آهنگسازی ابوالفضل صادقی نژاد، «عشق رازی است» به آهنگسازی فردین کریم خاوری و خوانندگی رضا احمدی، «به احترام عشق» به آهنگسازی حسین پرنیا و خوانندگی مهدی ابوالقاسمی و انتشار یک قطعه صوتی تصویری به آهنگسازی و خوانندگی شاهو عندلیبی با عنوان «شوانی شوانی» از جمله فعالیت هایی است که به زودی در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

وی با اشاره به تولیدات پاپ و خوانندگان طرف قرارداد با مجموعه مدیریتی خود گفت: گروه «سون» چند تک آهنگ بسیار متفاوت و ویژه را آماده کرده که هر یک از این آثار به تناوب در فضای مجازی منتشر خواهد شد. محمد علیزاده هم برای قطعه «تو بری بارون» نیز کلیپی را با همراهی سایر هنرمندان تولید کرده که این اثر تا چند روز آینده منتشر می شود. اشکان سپهرزاد دیگر هنرمند جوانی است که به زودی شاهد انتشار تک آهنگ هایی از او توسط موسسه «ایران گام» در صفحات مجازی خواهیم بود.

منبع: مهر

(Visited 35 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *