سامورایی‌ها دوباره روی صحنه می‌روند

سامورایی‌ها دوباره روی صحنه می‌روند

ششمین تجربه از اجراهای مجموعه کجشنبه‌ها که به پروژه سامورایی اختصاص داشت و حاصل بداهه‌پردازیِ سیاوش امامی، ماکان اشگواری و محمدرضا اصغری بود، تمدید شد. این اجرا روز شنبه (7 بهمن ماه) با رویکرد جدیدی دوباره روی صحنه می‌رود.
اجرای اول سامورایی‌ها که نهم دی ماه روی صحنه رفت، تجربه‌ای از بداهه در تمام ابعاد بود. سیاوش امامی، ماکان اشگواری و محمدرضا اصغری برای اولین مرتبه کنار یکدیگر اجرا و حتی تمرین کردند، همچنین اشکان قدیم خانی به عنوان پردازنده ویدئو مپینگ به شکل بداهه عمل کرد. در این اجرا رضا فرهادی هم به عنوان صدابردار در کنار گروه و با آزادی عمل میکس صدا را انجام داد.
اعضای پروژه سامورایی هر کدام تجربیات متفاوت و مختلفی در موسیقی الکترونیک، جَز و راک دارند. سیاوش امامی به زودی از آلبومش با گروه میوت ایجنسی به خوانندگی هومن اژدری رونمایی خواهد کرد. ماکان اشگواری پس از آلبوم دور روی آلبوم جدیدی کار می‌کند. او به تازگی اجرای لیما را پشت سر گذاشته و قرار است اجرایی از قطعات ابراهیم منصفی داشته باشد. محمدرضا اصغری هم به تازگی در اجرای حرمان امید نعمتی حضور داشته است.
اجرای چندرسانه‌ای سامورایی روز هفتم بهمن در سالن تئاتر شهرزاد واقع در خیابان نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این اجرا می‌توانند به سایت تیول مراجعه کنند.

 

منبع: ایلنا

(Visited 30 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *