موسیقی فیلم‌های ماندگار سینما از نگاه «راک دِ پِن»

موسیقی فیلم‌های ماندگار سینما از نگاه «راک دِ پِن»

اشکان خطیبی که به تازگی در فاز دوم اجراهای گروه «راک دِ پن»، کنسرت-تئاتر «ده سال تنهایی» را با اجرای موسیقی فیلم‌های ماندگار سینما روی صحنه برده، به دلیل استقبال مخاطبانش، این اجرا را تمدید و روزهای 20، 21 و 22 اسفند در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.
«ده سال تنهایی» که بر اساس اتفاقات زندگی شخصی خطیبی نگاشته شده شامل موسیقی، نمایش، سینما و Digital Painting است که تمامی قطعات آن، ساند تراک فیلم‌های سینمایی هستند چراکه خط داستانی و نخ تسبیح این اجرا از طریق سینما رقم می‌خورد.
در این کنسرت-تئاتر که بر اساس طرحی از سهیل دانش اشراقى و اشکان خطیبی و نویسندگی و کارگردانی اشکان خطیبی تهیه شده، آناهیتا درگاهی، پوریا رحیمی سام و اشکان خطیبی به عنوان بازیگر حضور دارند و نیما رمضان (گیتار الکتریک)، آرش سعیدی (گیتار باس)، اشکان آبرون (کیبورد)، بردیا امیری (درامز)، سروش عدل (گیتار) و هومن نامداری (ساکسوفون) نیز در این اجرا به عنوان نوازنده، تنظیم جدیدی از قطعات استینگ، ریدیو هد، پینک فلوید، بی‌جیز، آبا و… را ارائه می‌دهند. تارا صلاحی، فاطمه ساربان‌ها و مونا شمس نیز به عنوان همخوان گروه را همراهی می‌کنند.
کنسرت-تئاتر «ده سال تنهایی» در تاریخ 20، 21 و 22 اسفند ساعت ٢١:٣٠ به همت موسسه آوای دوران در تالار وحدت برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت «ایران کنسرت» مراجعه کنید.

 

منبع: موسیقی ما

(Visited 59 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *