هنرنمایی تریو شوسون؛ منتخب مجله گرامافون در تهران

هنرنمایی تریو شوسون؛ منتخب مجله گرامافون در تهران

گروه «تریو شوسون» که جوایزی چون ژورف ژواخیم در وایمر ۲۰۰۵ و لوح‌تقدیر رقابت‌های ژوزف هایدن در وین ۲۰۰۴ را درکارنامه خود دارد، ۲۷ دی‌ماه در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.
اعضای این تریو را بوریس دولاروشلامبرت، آنتونی لاندوسکی و لئونارد رافائل شرایبر تشکیل می‌دهند. آنها جدیدترین اثرشان را با آثاری از شوسون، راول، شوبرت، چاپین، دبوسی، لسیت، لنورماند، هایدن و هومل منتشر کرده‌اند که با اقبال جالب توجهی روبرو شده است.
آنها گروه‌شان را با الهام از ارنست شوسون از موسیقی‌دان‌های مهم فرانسه تشکیل دادند و نخستین کنسرت خود را نیز با محوریت موسیقی این هنرمند در جشنواره دو کلیرک برگزار کردند. «تریو شوسون» تاکنون اجراهای مستقل و همچنین جشنواره‌ای بسیاری را در کشورهای مختلف سه قاره اروپا، آمریکا و آسیا روی صحنه برده‌اند.
اتحادیهٔ فرانسوی جریان هنری در سال ۲۰۰۵ از تریوی شوسون به ‌پاس موفقیت‌هایشان ‌درخواست کرد در برنامه «دکلیک» که شامل اجرای زنده‌ در رادیو فرانسه و اجرای تور کنسرت‌های بین‌المللی بود، شرکت کنند.
دولاروشلامبرت و آنتونی لاندوسکی در کنسرواتوار پاریس تحصیل کرده‌اند و دوره‌های موسیقی مجلسی را نزد پیر لارنت امیراد گذرانده‌اند. این دو موزیسین بعدها تحصیلات خود را نزد کلیر دزرت و آمی فلمرو الین ادامه دادند.
لئونارد رافائل شرایبر دیگر عضو «تریو شوسون» نیز در مدرسه موسیقی پسرل و کالج سلطنتی موسیقی لندن تحصیل کرده و با رتبه اول فارغ‌التحصیل شده است. او پیش از همکاری با «تریو شوسون» با گروه‌های دیگری نیز روی صحنه رفته است.

 

منبع: ایلنا

(Visited 26 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *