سوم اسفند ماه در فرهنگ‌سرای ارسباران کنسرت «صوفی ابن‌الوقت باشد ای رفیق» به سرپرستی و آهنگسازی «حسین سلیمانی» اجرا می‌شود

کنسرت گروه «سایه‌سار» با عنوان «صوفی ابن‌الوقت باشد ای رفیق» به سرپرستی و آهنگسازی «حسین سلیمانی» و خوانندگی «مصطفی حسینی» پنج‌شنبه، سوم اسفندماه از ساعت ۲۰ در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار خواهد شد.
این برنامه که به صورت موسیقی تلفیقی و بر مبنای موسیقی دستگاهی ایران آهنگ‌سازی و تنظیم شده، در دو قسمت بر روی اشعاری از مولانا جلال‌الدین بلخی و شاه نعمت‌الله ولی اجرا خواهد شد؛ قطعات اجرائی در فضای بیات اصفهان، دشتی و دستگاه نوا هستند.
در این اجرا نوازندگانی چون حسین سلیمانی، مصطفی رستمی، کامیار لطفی، آنارام زهرائی، کاوه وزیری، شایان کریمی و سینا آذرآباد با سازهای کمانچه، درامز، دف و دایره، تار، گیتاربیس، سینتی‌سایزر و ویولن‌سل به هنرنمائی خواهند پرداخت و مصطفی حسینی به عنوان خواننده در این اجرا حضور خواهد داشت.
گروه موسیقی «سایه‌سار» تا کنون کنسرت‌هایی در فرهنگ‌سراهای ارسباران، نیاوران، برج آزادی، تالار رودکی، حوزه هنری و تالار وحدت داشته و از این گروه تاکنون ۳ آلبوم به آهنگ‌سازی حسین سلیمانی به نام‌های «نگاه آشنا» با صدای بهنام نوری، «روزهای خوب» با صدای امیر رفعتی و ثمین قربانی و «چل‌چله» با صدای مصطفی حسینی و نوشین طافی منتشر شده است.

 

منبع: موسیقی ما

(Visited 49 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *