کنسرت ارکستر مجلسی ایران به تاریخ دیگری موکول شد

کنسرت ارکستر مجلسی ایران به تاریخ دیگری موکول شد

منوچهر صهبایی رهبر ارکستر مجلسی ایران با اعلام این خبر افزود: تمامی برنامه ریزی ها به شکلی انجام گرفته بود که ساعت 20:30 روز دوشنبه 11 دی 1396 تازه ترین کنسرت ارکستر مجلسی ایران به رهبری من در فرهنگسرای نیاوران تهران با اجرای آثاری از هایدن، موتزارت و سالی یری برگزار شود که یک اتفاق غیر مترقبه موجب شد تاریخ برگزاری کنسرت به وقت دیگری موکول شود.
وی ادامه داد: متاسفانه طی روزهای گذشته برای همسرم منیژه صهبایی که مدیریت ارکستر را نیز به عهده دارد، ناگهان ضعف جسمانی شدیدی اتفاق افتاد و ما مجبور شدیم بلافاصله وی را به بیمارستان منتقل کرده و او را تحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار دهیم. این موضوع تا همین امروز هم ادامه دارد و به دلیل اینکه تمامی هماهنگی های مربوط به کنسرت با مدیریت همسرم انجام می گرفت از این رو عملا فعالیت های ما در روزهای منتهی به کنسرت نیز متوقف شده است . از این جهت تصمیم گرفتیم تا زمان بهبودی کامل وی فعلا تاریخ برگزاری کنسرت را به وقت دیگری موکول کنیم تا هماهنگی مناسب تری برای برگزاری کنسرت صورت پذیرد.
صهبایی عنوان کرد: به هر حال من به این موضوع کاملا واقف هستم که مخاطبان چنین کنسرت هایی برای حضور در یک اجرای زنده موسیقایی از چندین روز قبل برنامه ریزی کرده و برای تهیه بلیت اقدام می کنند که در اینجا لازم است از همه مخاطبان فهیم کنسرت های ارکستر مجلسی ایران به نمایندگی از اعضای ارکستر عذرخواهی کنم که چنین اتفاق پیش بینی نشده به وقوع پیوست و ما ناگزیر شدیم که تاریخ برگزاری کنسرت را به وقت دیگری موکول کنیم. البته ذکر این نکته نیز لازم است که تمامی بلیت های خریداری شده توسط سامانه فروش بلیت کنسرت به مخاطبان عودت داده خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

(Visited 26 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *