آلبوم موسیقی «جایی که پیاده رو تمام می شود» راهی بازار شد

آلبوم موسیقی «جایی که پیاده رو تمام می شود» راهی بازار شد

آلبوم «جایی که پیاده رو تمام می شود»، نام اثری ست تازه که به عنوان اولین آلبوم رسمی گروه «پیکلاویه»، در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.
این آلبوم در قالب ۱۱ قطعه لاتین به نامهای Sidewalk…Rose…Angels will rise… The fairest…Imperfect…Embellish…I belong with the dark…Pres de toi…The life…Into the horizon… Colores to the night به اجرا در آمده است.
گروه راک «پیکلاویه»، پیش از این کنسرتهای متعددی را بروی صحنه برده و تا به امروز نظر بسیاری از مخاطبان علاقمند به سبک راک را متوجه خود ساخته است و حالا آلبوم نخست خود را با اشعاری به زبان انگلیسی در دسترس مخاطبان قرار می دهد. «شایان کریمی»، «مهران مختارپور»، «مهیار صالحی نیا» و «مصطفی بهرمان» اعضای این گروه را تشکیل می‌هند. موسیقی این گروه، بسیار پرانرژی است و پیش‌بینی می‌شود فراتر از انتظارات طرفداران این ژانر باشد.
شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «جایی که پیاده رو تمام می شود» از گروه موسیقی راک «پیکلاویه»، توسط شرکت نشر «آوای سوته دلان»، منتشر شده و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال آنرا از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید اینترنتی و قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.

 

منبع: موسیقی ایرانیان

 

(Visited 43 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *