«غلامرضا صنعتگر» همچنان در بیمارستان بستری است

«غلامرضا صنعتگر» همچنان در بیمارستان بستری است

خواننده جنوبی قطعه «می‌شه ضامنم شی» به علت بیماری کبد در بیمارستان بستری شده و منتظر آزمایشات پزشکی است تا از وضع دقیق بیماری خود مطلع شود.

 

غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ و قطعه معروف «می‌شه ضامنم بشی» که به دلیل بیماری کبدی در بیمارستان بستری،اعلام کرد که وضع احوالات جسمی‌اش همچنان خوب نشده و منتظر آزمایشات جدید پزشکی برای تشخیص دقیق بیماری خود است.
صنعتگر در این گفت‌وگو که عصر روز جمعه ۱۴ مهرماه انجام شد، تأکید کرد که هنوز در بستر بیماری است و مرخص نشده است. این خواننده منتظر آزمایشات پزشکی روز شنبه ۱۵ مهر است تا از وضعیت بیماری خود مطلع شود.
خواننده قطعه «می‌شه ضامنم بشی» اشاره کرد که در روزهای اخیر با نوسان عجیب فشار خون مواجه بوده و گاهی اوقات فشار خونش به ۲۲ و ۲۳ می‌رسد که از نظر پزشکی مطلوب نیست.
این خواننده پاپ که حدود ۱۲ سال است با بیماری‌های مختلف دست و پنجه نرم می‌کند، ابراز امیدواری کرد که حال جسمی‌اش خوب شود تا بتواند از بستر بیماری خارج شده و از بیمارستان مرخص شود.

غلامرضا صنعتگر متولد دهم آذر ۱۳۵۴ در بندرعباس است و از او قطعاتی چون «میهنم ایران»، «میشه ضامنم بشی» و «عطر نرگس» بارها از تلویزیون پخش شده است، او همچنین در نواختن سازهای پیانو و گیتار تخصص دارد.

 

 

منبع : موسیقی ایرانیان

(Visited 5 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *