اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی در فستیوال «روزهای صداهای تجربی»

اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی در فستیوال «روزهای صداهای تجربی»

دومین دوره «روزهای صداهای تجربی» طی چهار روز متوالی برگزار می‌شود. این فستیوال که از 21 شهریور آغاز شده تا روز جمعه 24 شهریور در عمارت روبه‌رو روی صحنه خواهد بود.

 

روزهای صداهای تجربی که از زمستان سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده و توسط خانه شماره چهار و با همکاری عمارت روبه‌رو برگزار می‌شود، مجموعه‌ای است از اجراهای موسیقایی-شنیداری که در قالب موسیقی الکترونیک تجربی، جز تجربی، موسیقی معاصر و اجرهای صدا و تصویر (A/V) ارائه می‌شود.
پیتر پیرحسینلو که به عنوان کیوریتور این فستیوال حضور دارد، درباره آن می‌گوید:

«تجربه کردن هم‌سازی عمیقی با هنر دارد و تجربی و حتی پیشرو بودن اثری تنها وابسته به ژانر و سبک و سیاق آن نیست که شاید بیشتر مدیون خلاقانه و تیزهوشانه بودن مولف و خالق آن می‌باشد. به همین دلیل شاید در روزهای صداهای تجربی کمتر به دغدغه یکسان‌سازی آثار چه به لحاظ سبکی و چه به لحاظ انتخاب هنرمندان پرداخته‌ایم بلکه بیشترین سعی در مهیا کردن فضایی مناسب برای خلق اتفاقاتی نوآورانه و غیرقابل پیش‌بینی شده است.»

دومین دوره روزهای صداهای تجربی از ساعت 19:30 الی 22:30 در عمارت روبه‌رو به آدرس خیابان انقلاب، شرق به غرب، نرسیده به چهارراه ولی عصر، نبش بانک شهر، بن‌بست کیانپور، پلاک هفت برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت «بلیتو» مراجعه کنند.

 

 

منبع : موسیقی ما

(Visited 6 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *