اولین اجرای کافه‌ای رامین بهنا برگزار می‌شود

اولین اجرای کافه‌ای رامین بهنا برگزار می‌شود

گروه «بهنا» به سرپرستی رامین بهنا، جدیدترین کنسرت خود را این‌بار در «لاکی کلاور کافه» برگزار می‌کند. این کنسرت قرار است روز شنبه 25 شهریور ساعت 21 برگزار شود.

 

در این کنسرت قطعات دو آلبوم اخیر رامین بهنا یعنی «نه آنچنان» و «ایران 11» -که حدود دو سال پیش منتشر شد- اجرا می‌شود.
رامین بهنا، طی سال‌های زیادی که در موسیقی فعالیت داشته، برای اولین‌بار است که کنسرت کافه‌ای برگزار می‌کند. البته این هنرمند زمستان سال گذشته نیز در فضای متفاوت گالری «طراحان آزاد»، پرفورمنس «کاموفلاژ» را روی صحنه برد که در آن برنامه شاهد تلفیق موسیقی با اینستالیشن، لایتینگ آرت، ویدیو آرت و نمایش بودیم.
این آهنگساز درباره اجرا در این‌گونه محیط‌های دوستانه می‌گوید:

«من همیشه به دنبال این‌گونه اتفاق‌ها بوده‌ام اما موقعیت آن پیش نیامده بود. در این فضاهای گرم و صمیمی، بی‌واسطه با مخاطبانت رو در رو شده و می‌توانی بده بستان خوبی با آنها داشته باشی. البته تا پایان سال اجرای سالنی هم خواهیم داشت و احتمالاً اواخر امسال در سالن فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رویم اما پیش از آن می‌خواهیم چند تجربه اجرا در این گونه محیط‌های دوستانه هم داشته باشیم.»

کسری ابراهیمی (درامز)، حامد حمیدزاده (گیتارباس)، سیاوش امامی (گیتار) و آرش عمرانی (سینتی‌سایزر) اعضای گروه «بهنا» هستند که رامین بهنا را به عنوان سرپرست گروه، آهنگساز و نوازنده کیبورد، در این اجرا همراهی می‌کنند.

 

 

منبع : موسیقی ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *