رضا صادقی کنسرت بندرعباس اش را به زمان دیگری موکول کرد

رضا صادقی کنسرت بندرعباس اش را به زمان دیگری موکول کرد

«رضا صادقی» در احترام به بازماندگان حادثه واژگون شدن اتوبوس حامل دختران هرمزگانی، کنسرت امشب خود در بندرعباس را لغو کرد.

 

این خواننده که قرار بود شامگاه دهم شهریور در سالن شهید آوینی بندرعباس روی صحنه برود، پس از وقوع حادثه تلخ واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان هرمزگانی و درگذشت بیش از ده نفر از این دانش آموزان، کنسرت خود که قرار بود امشب (10 شهریور) در بندرعباس برگزار شود را به تاریخ دیگری موکول کرد.

رضا صادقی در این باره در اینستاگرامش نوشت:

«عادت ندارم بر خلاف نگاه قلبم ببینم. با تمام احترام و باور قلبی و اجازه مردم نازنین شهرم، کنسرت امشب را موکول می‌کنیم به زمان دیگر؛ برای همدردی با خانواده‌های داغ‌دیده حادثه دختران معصوم هرمزگانی‌ام. ممنونم از تهیه‌کنندگان و دست‌اندکاران کنسرت امشب که همراه این باور و تصمیم بودند. تمام قلبم برای این دختران پاک و معصوم مچاله شد. هرمزگان تسلیت.»

صبح دیروز حادثه واژگونی دانش‌آموزان دختر اهل استان هرمزگان در حوالی قلعه بیابان بخش رستاق داراب فارس بیش از 14 کشته و 30 زخمی به دنبال داشت. این اتوبوس حامل دانش‌آموزان عضو تشکیلات سازمان دانش‌آموزی بود که با هدف شرکت در اردوی ملی فرزانگان راهی شیراز شده بودند. شهرستان داراب در فاصله 225 کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

سامانه موسیقی «ریتمو» نیز این واقعه‌ی دردناک را به خانواده‌های مصیبت‌دیده تسلیت می‌گوید.

 

 

منبع : ریتمو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *