اجرای زنده خواننده راک در نمایش «بانویی از اسلو»

اجرای زنده خواننده راک در نمایش «بانویی از اسلو»

شهریار صیقلانی خواننده، نوازنده و آهنگساز سبک راک و متال در نمایش «بانویی از اسلو» به کارگردانی مشترک مجید رحیمی جعفری و علی اتحاد به روی صحنه می‌رود.

«بانویی از اسلو» به کارگردانی مشترک مجید رحیمی‌جعفری و علی اتحاد برداشتی آزاد از طرح داستانی «خانه عروسک» نوشته هنریک ایبسن است که مجید رحیمی‌جعفری ‌با دگرگونی کامل قصه، آن را به نگارش درآورده است به گونه‌ای که داستان در زمان حال‌ می‌گذرد. این نمایش گرامیداشتی برای قصه‌های جذاب و ارجاع به فیلم‌های سینمای نوآر و نئونوآر است.

شهریار صیقلانی نزدیک به هشت سال است فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده و از اجراهای او می توان به اجرا و همکاری در گروه نایما حمزه یگانه اشاره کرد. او همراه با همایون مجدزاده در گروه «سرب» نیز حضور دارد. صیقلانی در نمایش «بانویی از اسلو» چند ترانه مشهور را بازخوانی می‌کند.

نمایش «بانویی از اسلو» از ۹ مرداد ماه ۱۳۹۶ به تهیه‌کنندگی کتایون کیخسروی به مدت ۲۰ شب هر شب ساعت ۲۱ در تالار حافظ روی صحنه خواهد بود.

نازنین فراهانی، سوگل قلاتیان، حسام منظور و پیام امیرعبداللهیان بازیگران این نمایش هستند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از مجید قادری طراح نور و مهندسی صدا، هومن شیخ بشارتی طراح صحنه، علی اتحاد طراحی صدا، سارا بلبلی طراح گریم، محیا صالحی و نگار فعلی طراحان لباس، هدیه میرزاده پشتیبانی، مصطفی خیراندیشه مدیر صحنه، مرتضی آکوچکیان گرافیک دیزاین، رامین اعلایی دستیار تهیه، علیرضا لاجورد عکاس، گروه نمایش آکادمی هنر مجری طرح.

منبع: مهر

(Visited 15 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *