همکاری سپیده مشکی و مجتبی عسگری در کنسرت «با فراقت چند سازم»

همکاری سپیده مشکی و مجتبی عسگری در کنسرت «با فراقت چند سازم»

گروه موسیقی “آن” با آهنگسازی سپیده مشکی و خوانندگی مجتبی عسگری در فرهنگسرای نیاوران کنسرتی را با عنوان “با فراقت چند سازم” روی صحنه خواهد برد.

 

مجتبی عسگری ضمن بیان این مطلب گفت: “با فراقت چند سازم” عنوان آلبومی به آهنگسازی سپیده مشکی و خوانندگی من است که روز 5 مرداد همزمان با برگزاری کنسرتی با همین عنوان رونمایی خواهد شد.
این خواننده در ادامه افزود: این کنسرت با همراهی گروه “آن” از ساعت 21 تاریخ 5 مرداد در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران در دو بخش برگزار خواهد شد.
وی همچنین عنوان کرد: بخش اول این کنسرت به دونوازی سه تار و تمبک اختصاص دارد و بخش دوم کنسرت نیز شامل گروه نوازی در دستگاه چهارگاه می‌شود. این در حالی است که آلبوم “با فراقت چند سازم” نیز همزمان با برگزاری کنسرت از سوی موسسه “پرده هنر موسیقى” راهی بازار می‌شود.
مجتبی عسگری درباره اعضای این گروه گفت: در این کنسرت آریا محافظ (سنتور)، هوشمندعبادی (نى)، سینا دانش (کمانچه)، ساناز ستارزاده (تار)، آزاده شمس (قیچک)، نوا سلیمانی (عود)، مهرزاد هویدا (دف)، سینا خشک بیجاری (تنبک)، سپیده مشکی (سه تار و آهنگساز) و خود من نیز به عنوان خواننده، گروه “آن” را همراهی می‌کنیم.
طراحی پوستر این مجموعه نیز برعهده ساعد مشکی است.

 

منبع : ایلنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *