کنسرت‌های موسیقی امشب؛ از محسن یگانه تا امید حاجیلی

کنسرت‌های موسیقی امشب؛ از محسن یگانه تا امید حاجیلی

امشب خواننده‌های بسیاری از جمله محسن یگانه و امید حاجیلی در سالن‌های مختلف به اجرای برنامه می‌پردازند و با طرفداران خود دیدار می‌کنند.
بسیاری از خواننده‌ها و گروه‌های موسیقی امروز در سالن‌های مختلف با مخاطبان خود دیدار می‌کنند.
این کنسرت‌ها در ژانر‌های مختلف موسیقی روی صحنه می‌رود از این رو علاقمندان به ژانر‌های مختلف موسیقایی می‌توانند برنامه مورد علاقه خود را تماشا کنند.
**گروه “دنگ شو”
گروه موسیقی “دنگ شو” امشب و همچنین شب ۲۳ تیر پس از مدت‌ها با مخاطبان خود دیدار می‌کند. کنسرت این گروه موسیقی تلفیقی ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت با منتخبی از قطعه‌های آلبوم “اتاق گوشواره” برگزار می‌شود.
**امید حاجیلی
امید حاجیلی خواننده موسیقی پاپ ۲۰ تا ۲۲ تیرماه با علاقمندان به موسیقی خود ملاقان می‌کند. این کنسرت در دو ساعت ۱۹:۰۰ و ۲۲:۰۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می‌شود.
**علی زندوکیلی
علی زندوکیلی امشب در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در با هموطنان خود در تالار البرز لاهیجان دیدار می‌کند.
**محسن یگانه
محسن یگانه در شب ۲۰ تیر در تالار مجلل شهر رشت به اجرای برنامه می‌پردازد. یگانه در این برنامه با منتخبی از قطعه‌های آلبوم “نگاه” و همچنین تک قطعه‌های پرطرفداری همچون “کویر” روی صحنه می‌رود.
همچنین قطعه “بهت قول میدم” که یکی از قطعه‌های آلبوم محسن یگانه به شمار می‌رود و با استقبال خوبی از سوی علاقمندان رو به رو شد، یکی از آثار اجرایی در این برنامه است.

 

منبع: میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *