دیدار علی زندوکیلی با طرفدارانش در شمال ایران

دیدار علی زندوکیلی با طرفدارانش در شمال ایران

علی زندوکیلی در کنسرت تابستانی خود با طرفدارانش در برخی شهرهای شمالی ایران از جمله آمل و لاهیجان دیدار می‌کند.
علی زندوکیلی خواننده موسیقی تلفیقی در جدیدترین سری فعالیت‌های خود در شب‌های 19 و 20 تیر با مخاطبان خود در شهرهای آمل و لاهیچان دیدار می‌کند.
زندوکیلی در کنسرت تابستانی پیش روی خود گلیچینی از آثار خاطره‌انگیزش و همچنین قطعه‌هایی از آلبوم «رویای بی‌تکرار» را روی صحنه می‌برد.
این خواننده جوان عرصه موسیقی تلفیقی که به‌تازگی و در ماه مبارک رمضان تیتراژ سریال تلویزیونی «زیر پای مادر» را ر وی آنتن شبکه یک سیما داشته است، سعی می‌کند در کنسرت تیرماه با اندک تغییراتی در زمینه قطعه‌های اجرایی، با طرفدارانش دیدار کند.
علی زند وکیلی سابقه خواندن قطعه‌های خاطره‌انگیز بسیاری را در کارنامه هنر‌ی‌اش داردبه همین دلیل طرفداران این هنرمند با شنیدن صدای او به نوعی همذات‌پنداری با آثار قدیمی دست پیدا می‌کنند و شاید یکی از دلایل انتخاب این خواننده برای بسیاری از تیتراژها نیز همین موضوع باشد.
آلبوم «رویای بی‌تکرار»، «لالایی»، «جدایی»، «لحظه شیرین»، «نمی‌آیی»، «جانانه»، «آه سرد»، «عطر خاطره»، «آهسته آهسته» و «نجوای چوپان» تشکیل شده است.
زندوکیلی 19 تیر ساعت 21:30 در سالن اریکه آریایی شهر آمل و 20 تیر ساعت های 18:00 و 21:00 تالار البرز شهر لاهیجان به اجرای برنامه می‌پردازد.

منبع: میزان

(Visited 7 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *