نخستین اجرای بابک مافی در سالن میلاد

نخستین اجرای بابک مافی در سالن میلاد

خواننده پاپ روزهای 19 و 24 دی‌ماه روی صحنه می‌رود.

اولین کنسرت بابک مافی خواننده پاپ روز 19 دی در سالن میلاد برگزار خواهد شد.

بابک مافی درباره نخستین کنسرت خود در تهران توضیح داد: این اجرا پیش‌تر قرار بود در روز سه‌شنبه 18 دی‌ماه در سالن میلاد نمایشگاه یک شب و دو سئانس برگزار شود که به خاطر حمایت مخاطبان برای روز دوشنبه 24 دی‌ماه در همان سالن تمدید شد.

او ادامه داد: از زمان حضور و فعالیت من در موسیقی زمان زیادی می‌گذرد، اما بعد از مدت‌ها موفق به برگزاری کنسرت در تهران شدم. از این بابت هم خوشحالم و هم شوق زیادی برای رویارویی با هوادارانم دارم. تمام سعی خود را کرده‌ام تا بهترین شب را برای آن‌ها رقم بزنم.

مافی اضافه کرد: من تا به امروز تک آهنگ‌های “انتظار”،”حواسم نیست”، “دیوانه جان”، “تنهایی”، “احساس پاک”، “بی‌آسمون”، “وای دلم”، “آخرین لحظه” و “به عشق تو” را منتشر کردم که اکثر این قطعات مورد استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان قرار گرفته است.

او تأکید کرد: این کنسرت استارت کاری من به‌صورت جدی در عرصه موسیقی خواهد بود. بعد از این اجرا برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای برگزاری اجرا در شهرهای دیگر ایران خواهیم داشت.

نخستین کنسرت بابک مافی به همت موسسه “اکسیر نوین” و به تهیه‌کنندگی محمدرضا خانزاده در روز 19 و 24 دی‌ماه و در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

منبع: هنرآنلاین

(Visited 13 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *