پاسداشت صد سالگی هنرستان موسیقی تهران

پاسداشت صد سالگی هنرستان موسیقی تهران

پاسداشت صد سالگی هنرستان موسیقی تهران 27 دی ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

این برنامه در چهار شب و با اجرای فارغ‌التحصیلان ادوار مختلف در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.

22، 23 و 24 دی‌ماه تاریخ برگزاری اجراهای فارغ‌التحصیلان ادوار هنرستان موسیقی تهران خواهد بود و پاسداشت صدسالگی نیز در تاریخ 27 دی‌ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

هنرستان موسیقی تهران که بسیاری از بزرگان حوزه موسیقی در کشور از فارغ‌التحصیلان آن هستند، با پشت سر گذاشتن دوره‌های مختلف و مسیری پرفرازونشیب وارد صدمین سال تأسیس خود شده است و همین موضوع به برگزاری جلساتی تحت عنوان جلسات هم‌اندیشی صد سالگی هنرستان موسیقی تهران ختم شد و جزئیات برگزاری این برنامه از دل این جلسات هم‌اندیشی تصویب و وارد مراحل اجرایی شد.

سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت ارشاد پیش‌تر درباره اهمیت برگزاری این پاسداشت گفت: قدر آموزش و آموزش هنر را چنانکه شایسته است، نشناختیم. تکریم هنرستان یادآور یک تاریخ باشکوه است و گذشته را چراغ راه آینده کردن تنها مسیر با عزتی است که می‌توان برای رسیدن به آینده‌ای روشن، پیش گرفت. هنر معلمان هنرستان‌ها بسیار اهمیت دارد و سعی می‌شود حق و حقوق معلمان افزایش یابد.

جشن صد سالگی هنرستان موسیقی تهران به همت تعدادی از فارغ‌التحصیلان دوره‌های مختلف هنرستان موسیقی تهران و با همکاری و همیاری معاونت هنری وزارت ارشاد، موسسه توسعه هنرهای معاصر، دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری و بنیاد رودکی برگزار و جزئیات بیشتر آن به‌مرور منتشر خواهد شد.

منبع: هنرآنلاین

(Visited 12 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *