هم صدایی خواننده های ژوان در شب احساسی برج آزادی

هم صدایی خواننده های ژوان در شب احساسی برج آزادی

خبر برگزاری کنسرت پیانو آواز علیرضا قرائی منش و مهدی یغمایی خوانندگان گروه خاطره انگیز « ژوان » از همان ابتدا با استقبال و توجه زیادی همراه شد . خصوصا این که قرار به اجرای قطعات نوستالژیک این گروه بود .

«دختر بهار» ، «یه حالی دارم این روزا» ،«سایه» و … قطعاتی بودند که طی سال های 85 تا 89 از این گروه شنیده شدند و با استقبال گسترده ای مواجه شدند.

سالن برج آزادی میزبان علیرضا قرائی منش و مهدی یغمایی و همچنین مخاطبین آن ها بود. دکور ساده اما جذاب این برنامه از همان ابتدا نگاه مخاطب را به سوی خود جلب می کرد.

شمع هایی که دور استیج روشن بود و جلوه خاصی را به آن بخشیده بود. پرده های استیج کنار رفت و مخاطبین حاضر در سالن علیرضا قرائی منش را پشت پیانو دیدند که آغاز به اجرای قطعه ی «زمان» می کند.

قرائی منش قسمت هایی از این قطعه را اجرا کرد که مهدی یغمایی نیز به روی صحنه آمد و این شب پرخاطره آغاز شد. «دلم تنگه» ، «عشق» ، «بهت قول میدم» ، «ستاره جون» ، «دختر بهار» ، «ستاره های سربی» ، «سایه» ، «چقدر سرده» ، «بگو حرفاتو» ، «نیستی ببینی» ، «یه حالی دارم» ، «به فکرم باش» و «راه دریا» قطعاتی بودند که در این کنسرت پرشور اجرا شدند.

نکته جالب توجه این بود که حاضرین اکثر قطعات را با یغمایی و قرائی منش همخوانی می کردند.

علی عبدالمالکی ، بابک صحرایی ، مهدیه عرب ، عرفان سلیمی ، حامد صوفی پور ، پوریا ربیعی و … از جمله مهمانان حاضر در این برنامه بودند.

 

منبع: موسیقی ما

(Visited 12 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *