شهاب صادقی: می‌خواهم قطعه‌ای از «اِوانسنس» اجرا کنم

شهاب صادقی: می‌خواهم قطعه‌ای از «اِوانسنس» اجرا کنم

نشست رسانه‌ای کنسرت شهاب صادقی (خواننده موسیقی راک) عصر روز شنبه 17 آذرماه در «کافه راک» برگزار شد و او به تشریح جزئیات این کنسرت پرداخت.

در ابتدا شهاب صادقی ضمن خوشامدگویی به اصحاب رسانه، گفت:

ما قرار است در تاریخ 29 آذر ماه در سالن اریکه ایرانیان روی صحنه برویم و مطمئناً سورپرایزها و اتفاقات ویژه‌ای را در کنسرت پیش‌رو خواهیم داشت.

او در مورد علت کاور کردن قطعات در کنسرت‌هایش گفت:

اوایل از ما بابت کاور کردن قطعات خارجی در کنسرت‌ها انتقاد می‌شد؛ اما پس از گذشت چند سال، تقریبا تمامی گروه‌ها و هنرمندانی که در موسیقی راک فعالیت می‌کنند نیز همین مسیر رو در پیش گرفتند! ما در ابتدا به دلیل این‌که خودمان به آن موسیقی‌ها علاقه داشتیم قطعات را کاور کردیم و گمان نمی‌کردیم که با این حجم از استقبال مواجه شویم. اما به هر حال پس از مدتی، به مرور قطعات ساخت خودمان را هم در کنسرت‌ها اجرا کردیم و تعادلی بین باز نوازی قطعات خارجی و ساخته‌های خودمان برقرار کردیم.

صادقی ادامه داد:

مشکل عمده ما جهت منتشر نکردن قطعات ساخت خودمان، بحث وکال بود؛ قطعات ما تماماً براساس ملودی‌های وکال تنظیم شده بود اما وکالیست آماده برای این کار نداشتیم و سعی می‌کردیم تا زمانی که قطعات جدیدمان آماده شود، قطعات خارجی را کاور کنیم و ساخته‌های خودمان را به صورت بی‌کلام در کنسرت‌ها اجرا کنیم که در حال حاضر با برطرف شدن این موضوع، قطعات ساخته خودمان را به طور کامل اجرا می‌کنیم.

این نوازنده در مورد جزئیات کنسرتش گفت:

در این کنسرت اتفاقات هیجان‌انگیزی را ترتیب دادیم که تأیید هر یک پر از چالش بود و برای اولین‌بار به نمایش در خواهد آمد. اجرای قطعه‌ای از «اوانسنس» با همکاری گروه وکال خانم‌ها و گروه اوپنینگ برخی از برنامه‌های این کنسرت خواهد بود. همچنین ما در این اجرا برای اولین بار اجرای نمایش بسیار متفاوتی خواهیم داشت که سورپرایز ویژه کنسرتمان خواهد بود. به موازات این اتفاقات، اجرا هم تغییرات زیادی خواهد داشت به عنوان مثال در این اجرا نور و صدای سنگینی را خواهیم داشت.

او همچنین در مورد قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد گفت:

ما در این کنسرت ۱۶ قطعه اجرا خواهیم کرد که 6 قطعه از کارهای جدید خودمان خواهد بود و مابقی قطعات از آثار بزرگان موسیقی راک جهان از جمله Gary Moore، Andy James،، Pink Floyd ، joe satriani, metallica و… است که انتخاب قطعات این کنسرت با توجه به نظر مخاطبان صورت گرفت.

صادقی در مورد بازخوردهای قطعه «بدون تو» که هفته گذشته در فضای مجازی منتشر شد نیز گفت:

ما خیلی تمایل داشتیم که این قطعه را قبل از کنسرت منتشر کنیم و خوشبختانه بسیار مورد توجه قرار گرفت و بسیار فراتر از تصور خودمان مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت که برای ما جای سر افرازی داشت.

دانیال فیاض (گیتار)، پیمان ناصری (گیتار باس)، شروین توزنده (گیتار)، علی فراز (درامز) و نیلوفر صادقی (کیبورد) اعضای ارکستر شهاب صادقی را در این کنسرت تشکیل می‌دهند.

کنسرت «شهاب صادقی» در تاریخ 29 آذرماه در سالن «اریکه ایرانیان» برگزار خواهد شد که زمان بلیت فروشی این کنسرت شنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۴ از سایت ایران کنسرت خواهد بود.

منبع: موسیقی ما

 

(Visited 17 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *