رضا یزدانی با آهنگ‌های قدیمی‌اش خاطره نگاری می‌کند

رضا یزدانی با آهنگ‌های قدیمی‌اش خاطره نگاری می‌کند

رضا یزدانی خواننده پاپ راک پس از برگزاری تور کنسرت «نوستالژی» در مرداد و شهریور ۹۷، با کنسرت «۲۰ سال با رضا یزدانی» به استقبال طرفدارانش در سالن همایش‌های برج میلاد می‌رود.

او در کنسرت «نوستالژی» قطعاتی که در طول ۲۰ سال فعالیتش خوانده بود را اجرا کرد و حالا سراغ تک تِرَک هایی رفته که هیچگاه در کنسرت هایش اجرا نشده است. شاید مخاطبان جدید یزدانی قطعات کنسرت پیش رو را تا به حال نشنیده باشند و از یاد برخی از مخاطبان موسیقی نیز رفته باشد.

اجرای ۲۰ سال با رضا یزدانی که ۲۳ آذر در دو سانس در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود، شامل اجرای چهار قطعه جدید رضا یزدانی است.

رضا یزدانی درباره رویکرد جدیدش در اجرای کنسرت و دیگر برنامه هایش گفت:

بعضی کار‌ها که در ۲۰ سال گذشته تولید اما در کنسرت‌ها اجرا نشدند در «بیست سال با رضا یزدانی» تقدیم مخاطبان می‌شود به طور مثال ما قطعه‌ «نقش اول» را که مدت ها اجرا نشده را در برنامه کنسرتمان داریم.

وی درباره تفاوت این کنسرت با کنسرت «نوستالژی» که آن هم حاوی قطعات قدیمی بود، گفت:

ترانه‌هایی در این اجرا قرار دارد که در کنسرت نوستالژی هم اجرا نشده است. لیست تِرَک‌های این دو اجرا بسیار متفاوت است علاوه بر این در کنسرت« ۲۰ سال با رضا یزدانی»، ترک‌های جدید می‌خوانم که در چند هفته اخیر منتشر کردیم؛ مثلا قطعه‌ «کلافه» که هفته پیش منتشر شد یا ترک «سوفی و دیوانه» که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

یزدانی درباره علت تغییر رویکردش در اجرای کنسرت و اجرای قطعات قدیمی اظهار کرد:

تقاضای فراوانی از سوی مخاطبان برای اجرای این ترانه‌ها داشتم.

وی ادامه داد:

شاید برخی تصور کنند که این تک آهنگ‌ها مجوز اجرا نداشت، اما این طور نیست بلکه دودلیل عمده داشت یکی اینکه برخی از این تِرَک‌ها از سوی اعضای گروه تمرین نشد از این رو به اجرا هم نرسید؛ برخی هم مناسبتی با برنامه‌کنسرت‌ها نداشت.

این خواننده پاپ راک گفت:

قرار است تور کنسرت دو دهه فعالیتم را در شهرستان‌ها داشته باشیم چراکه از شهرستان‌ها پیشنهاد اجرای قطعات قدیمی به ما شده بود از این رو تصمیم گرفتیم امسال را به گذشته‌هایی که در این ۲۰ سال تجربه کردیم، اختصاص دهیم و در آخر سال آلبوم جدید را منتشر کنیم.

یزدانی گفت:

در سال ۹۸ تور کنسرت‌های آلبوم جدید را برگزار می کنم البته اسم آلبوم جدید هنوز مشخص نشده اما بسیار آلبوم متفاوتی است.

یزدانی در پایان با اشاره به تولید و انتشار تک آهنگ گفت: پیش از کنسرت، یک تک آهنگ و دو موزیک ویدیو منتشر می‌کنیم. یکی از موزیک ویدئو‌ها چهار شنبه منتشر می‌شود و موزیک ویدئوی «پیانیست» یک هفته قبل از کنسرت در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

(Visited 19 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *